Nageotte odpowiada często zadawane pytania dotyczące alergii pokarmowych w dzieciństwie.

Nageotte odpowiada często zadawane pytania dotyczące alergii pokarmowych w dzieciństwie.

Podczas gdy specyfika jest różna, większość planów detoksykacyjnych ma tendencję do bardzo niskiej kalorii, unosząc się około 1000 dziennie. To ponad 1000 kalorii niższych niż to, co Departament Rolnictwa USA (USDA) uważa, że ​​nieaktywni mężczyźni i kobiety potrzebują codziennie (2000 kalorii dziennie dla kobiet i 2400 kalorii dziennie dla mężczyzn).

Niektóre z nich obejmują post lub na czczo lub na czczo lub na czczo lub na czczo lub Życie tylko na płynach, podczas gdy inne pozwalają owoce i warzywa. Najbardziej ekstremalny z partii wymaga przyjmowania ziół i suplementów podczas oczyszczenia okrężnicy (wrodzonkami), aby opróżnić jelita. Cel: dać swojemu ciału zerwanie od trawienia.

Ale pomimo rosnącej popularności tych planów istnieje bardzo mało naukowych dowodów na poparcie potrzeby zapewnienia organom wakacji trawiennych. W rzeczywistości detoksykacja w ten sposób może obrabować narządy niezbędnych składników odżywczych. Zanim porzucisz widelec (i talerz!), Rozważ te 5 mitów detoksykacyjnych:

 • Schudisz. Jasne, detoksykacja może pomóc w zrzuceniu kilku funtów, ponieważ spożywasz tak mało kalorii, ale po wznowieniu normalnej diety waga powróci.
 • Pozbędziesz się ciała szkodliwych toksyn. Nasze wątroby, nerki i okrężnicy są niezwykle skuteczne w eliminowaniu toksyn, bez względu na to, co jemy, pijemy lub oddychamy. Dowód jest w misce toaletowej. Jak na ironię, większość diet detoksykacyjnych ogranicza składniki odżywcze, które narządy potrzebują, aby wykonywać pracę, czyli cię detoksykacja.
 • Wszelkie objawy, których doświadczasz, oznacza, że ​​detoks działa. Detokserowie zazwyczaj odczuwają ból głowy, zmęczenie, nudności, zawroty głowy i zły oddech. Twórcy diet detoksykacyjnych powiedzą, że objawy te są znakiem, że toksyny są w drodze. Mówiąc dokładniej, tak się dzieje, gdy nie jesz i nie pijesz wystarczającej ilości kalorii. W szczególności ketoza (gdy nasze ciała zużywają tłuszcz do energii zamiast węglowodanów) może powodować zły oddech, a ból głowy może pochodzić z wycofania kofeiny.
 • Poczujesz się lepiej/będziesz mieć więcej energii. Ponieważ diety detoksykacyjne zazwyczaj przetworzone przez cukier i tłuszczowe żywność, ma sens, że niektórzy ludzie czują się lepiej podczas „oczyszczenia”. Problem polega na tym, że kilka dni postu stawka o niedobory żywieniowe, które mogą prowadzić do zawrotów głowy i zmęczenia. Lepsze podejście: Ogranicz wysokie kaloryczne pokarmy na całe życie-nie tylko podczas 7-dniowego detoksykacji.
 • Odwrócisz przewlekły stan. Podczas gdy większość ludzi może bezpiecznie wykonać krótkoterminowe, diety detoksykacyjne mogą być szkodliwe dla osób o określonych schorzeniach. Na przykład u osób z cukrzycą mogą prowadzić do niebezpiecznie niskiego poziomu cukru we krwi.
 • Jeśli starasz się rozpocząć rok 2016 i chcesz zrobić oczyszczenie, aby rozpocząć nowe jedzenie Wzór, spróbuj tego: zjedz „czyste”, wykonując połowę owoców i warzyw talerzy, jednej czwartej pełnoziarnistej ziarna i szczupłego białka z ostatniej ćwiartki, a następnie uzupełnij posiłek skinatrin forum szklanką mleka o niskiej zawartości tłuszczu lub beztłuszczowego. Pomaga to jeść więcej całej żywności, które nie mają dużo przetwarzania.

  Wyniki? Nie tylko otrzymasz składniki odżywcze, których potrzebujesz do efektywnego detoksykacji, ale także poczujesz się lepiej. Nadal nie widzisz wyników? Skontaktuj się z lekarzem lub zarejestrowanym dietetykiem w celu uzyskania wskazówek.

  Aby znaleźć lekarza lub zarejestrowanego dietetyka, odwiedź Henryford.com lub zadzwoń pod numer 1-800 Henryford (436-7936). Odwiedź naszą sekcję Eatwell, aby uzyskać więcej porad na temat odżywiania i zdrowego odżywiania.

  Kategorie: Eatwell

  Tagi: Bethany Thayer, odżywianie, podstawowa opieka, utrata masy ciała

  w nefrologii i nadciśnienia

  • konsultuje się
  • przeszczep
  • Dializa ambulatoryjna
  • Nefrologia interwencyjna
  • Plazmaphereza
  • Opieka paliatywna
  • Badania/do wyboru

  Harmonogram rotacji próbki

  Fellows otrzymują duże doświadczenie we wszystkich modalnościach dializy podczas obrotów w sprawie usługi konsultacyjnej i ambulatoryjnej jednostce hemodializy. Stypendyści są odpowiedzialni za najbardziej tymczasowe umiejscowienie cewnika hemodializy żylnej oraz za zamówienia związane z procedurami dialitycznymi, z nadzorem personelu.

  Fellows przypisuje się przewlekłych pacjentów z hemodializą w środku i domowym i otrzewnowym, aby śledzić co miesiąc w sposób długoterminowy w stylu długoterminowym . Stypendyści widzą tych pacjentów z nadzorem i mentoringiem przez personel nefrologii. Ponadto stypendyści widzą pacjentów z hemodializy podczas rotacji dializy ambulatoryjnej.

  W trakcie swojego stypendium stypendystów mają możliwość wyboru pięciu przedmiotów do wyboru w specjalnościach klinicznie powiązanych. Te możliwości planowe mogą obejmować:

  • Medical Intensywna opieka
  • Operacja przeszczepu
  • Operacja dostępu naczyniowego
  • Nefrologia interwencyjna
  • Urologia
  • Rheumatology
  • Dodatkowe miesiące w dializy ambulatoryjnej, radiologii, toksykologii i patologii nerek

  w miarę postępów stypendystów podczas stypendium , ich poziom indywidualnej odpowiedzialności i autonomii podejmowania decyzji wzrasta. Ponadto wzrasta również udział faceta w edukacji mieszkańców i studentów medycyny. Jeden z głównych członków drugiego roku jest również wybrany, aby pomóc w opracowywaniu harmonogramów połączeń i rozwiązywaniu problemów administracyjnych w miarę ich powstania.

  Nefrology Fellows otrzymują oceny pisemne od swojego starszego przełożonego personelu po każdej rotacji. Są one dystrybuowane elektronicznie i poufnie, do towarzyszy. Innymi ocenami są sprawdzane kwartalnie, agregowane przez Komitet Kompetencji Klinicznych, składający się z podstawowych członków wydziału. Wymagane są działania naprawcze dla wszystkich towarzyszy, którzy wykazują znaczące braki w swoich formularzach oceny.

  Michael Markel, Jr.

  Wiceprezes ds. Usług opieki nad pacjentem, Henry Ford Macomb Hospitals

  Michael prowadzi i jest odpowiedzialny za wszystkie operacje pielęgniarskie szpitalne i ambulatoryjne. Dodatkowe obowiązki obejmują bezpieczeństwo i bezpieczeństwo oraz rehabilitacja szpitalna i ambulatoryjna.

  Michael rozpoczął w szpitalach Henry Ford Macomb w 2013 roku. Wcześniej pracował w Trinity Health przez 30 lat, pełniąc funkcję dyrektora wykonawczego ds. Usług ratunkowych, Chief Nursing, Chief Nursing, Chief Nursing, Oficer i dyrektor regionalny ds. Operacji szpitalnych i ambulatoryjnych dla północnego regionu św. Josepha Mercy Ann Arbor.

  Michael otrzymał Bachelor of Science w pielęgniarstwie od Mercy College of Detroit oraz Master of Science in Nursing and Master Of Science in Business Administration z Madonna University.

  Michael zasiada w komitecie planowania programu dla American College of Healthcare Executives (ATHE), rozdziału Michigan, a on jest przewodniczącym komitetu ds. Komitetu ds. Michigan Organizacji Pielęgniarki. . Ma ponad 30-letnie doświadczenie w przedpełnieniu opieki awaryjnej i operacji straży pożarnej; Wcześniej pełnił funkcję porucznika w regionalnym straży pożarnej Waterford.

  Instytucje stowarzyszone

  Centra ucha, nosa i gardła

  : Chirurgia plastyczna twarzy, chirurgia plastyczna twarzy, Onkologia głowa i szyi, laryngoologia, neur-turologia, pediatryczna, nosorożca, medycyna snu, chirurgia podstawy czaszki, chirurgia jamy ustnej/Onkologia

  Henry Ford Macomb Hospital

  Rotacje: ogólne ent, Anestezjologia

  Henry Ford Hospital

  Rotacje: nosornica, neurotologia, onkologia głowa i szyi, laryngologia, medycyna snu i chirurgia plastyczna na twarzy, chirurgiczna opieka, chirurgia plastyczna, neurochirurgia

  Michigan Ear Institute

  Rotacja: Neurotology/Skull Base Surgery

  University of Michigan/C.S. Szpital Mott Children’s Hospital

  Rotacja: Pediatric ent

  Beaumont Health System

  Rotacje: Ogólne ENT, Pediatric Ent, Laryngology, Neuro-Otology, Oftalmiczna chirurgia plastyczna twarzy, operacja plastyczna ophthalmiczna, Doustne chirurgia twarzy do doustnej -Trauma, Otology

  Wniebowstąpienia

  Rotacje: chirurgia plastyczna twarzy, chirurgia głowy i szyi, laryngoologia, neurologiczna, otologia, pediatryczne, chirurgia zatok /p>

  Detroit Medical Center- Sinai Grace Hospital

  Rotacja: doustna operacja szczęki- Trauma

  ;

  Alergie pokarmowe z dzieciństwa są powszechne, ale to nie znaczy, że są łatwe w zarządzaniu. Zidentyfikowanie tego, na co twoje dziecko jest uczulone – i jak się z niego uniknąć – może być niezwykle trudne. Co więcej, gdy test odkryje dziecko, może mieć reakcję anafilaktyczną na alergen pokarmowy, większość rodziców jest stale się strzeżona. (Anafilaksja jest potencjalnie śmiertelną reakcją alergiczną, która może prowadzić do obrzęku dróg oddechowych, poważnie niskiego ciśnienia krwi i trudności w oddychaniu.)

  „Alergia pokarmowa może wytwarzać łagodną wysypkę, rozstrój żołądka lub może prowadzić do prowadzenia żołądka lub może prowadzić do śmiertelnej reakcji. W każdym razie ludzie, którzy mają alergie pokarmowe, powinni nauczyć się, jak najlepiej unikać swoich wyzwalaczy i jak – i kiedy – używać leków ratowniczych ”, mówi M.D. Christian Nageotte, alergolog i immunolog z Henry Ford Health.

  Alustriety z dzieciństwa Demistyfikowane

  Przyjęcia urodzinowe, posiłki potluck, letnie grillowanie, sztuczki lub traktowanie-każde z tych wydarzeń oferuje okazję do ekspozycji na alergen. Ale nawet najcięższe alergie pokarmowe nie muszą być śmiertelne. Tutaj dr Nageotte odpowiada często zadawane pytania dotyczące alergii pokarmowych w dzieciństwie.

  P: Skąd wiesz, czy twoje dziecko jest podatne na alergię?

  A: Osoba, która jest skłonna Alergie zwykle mają jakąś formę wyprysku lub reakcji żywności przed 5. urodzinami. Dzieci z historią rodziny mogą częściej rozwijać alergie, ale geny zaangażowane w promowanie tego procesu są włączane przez ekspozycje środowiskowe – żywność, infekcje wirusowe i palenie tytoniowe z drugiej ręki. W tym sensie możesz zmniejszyć ryzyko rozwoju alergii, zmniejszając te ekspozycje.

  P: Jakie są szanse, że Twoje dziecko wyrosnie alergia pokarmowa?

  A: Jeśli twoje dziecko jest uczulone na mleko, jajka, pszenicę lub soję, znacznie bardziej prawdopodobne jest, że wyrosną alergię niż przenieść ją w dorosłość. W rzeczywistości do 85 procent dzieci, które rozwijają alergię na jedną z tych pokarmów w okresie niemowlęcym, a lata maluchów wyrosną ją, zanim uderzą w przedszkole. Dzieci, które są alergiczne na orzeszki ziemne lub orzechy drzewne, rzadziej wyrastają z alergii. Tylko 20 procent dzieci wyrośnie alergię na orzeszki ziemne.

  P: Czy jest coś, co możesz zrobić, aby pomóc dziecku wyrastać alergię pokarmową?

  A: Są pewne dowody, które pozwalają dzieciom Spożywanie niewielkich ilości gotowanych form pokarmu, na które są uczulone, może pomóc przyspieszyć, jak szybko wyrosną alergię. Tak więc dla niektórych dzieci, które są uczulone na jaja, jedząc muffinkę zawierającą jaja i upieczoną w 350 stopniach przez 15 minut może pomóc im szybciej zwiększyć alergię. Czemu? W niektórych pokarmach, podobnie jak nabiał, podgrzewanie go do pewnej temperatury powoduje, że struktura białka zmienia się na tyle, że układ odpornościowy nie rozpozna jako alergen. Inne białka, takie jak te znajdujące się w orzeszkach ziemnych i orzechach drzewnych, są stabilne ciepło. Oznacza to, że gotowanie nie rozbije białka, a w niektórych przypadkach faktycznie zwiększy prawdopodobieństwo reakcji układu odpornościowego jako alergen.

  upewnij się, że najpierw sprawdź z alergologą, aby ustalić, czy ustalić, czy ustalić, czy ustalić, czy ustalić, czy ustalić, czy ustalić, czy ustalić, czy jest Twoje dziecko dobrze zareaguje na ten rodzaj ekspozycji.

  P: może wystawić dziecko na wspólne alergeny we wczesnym okresie życia, aby zapobiec ich opracowaniu alergii pokarmowej?

  A: Jest trochę Dowody, że wprowadzenie białka orzechowego we wczesnym wieku dzieciom, które mają egzemę, może zmniejszyć ryzyko rozwoju alergii na orzeszki ziemne. Alergolog może je przetestować, aby ustalić, czy podawanie białka orzechowego jest bezpieczne. Jeśli dziecko ma reakcję, opcja może być opcja doustna terapia immunologiczna. Porozmawiaj z alergologą swojego dziecka, aby ustalić, jakie są twoje opcje.

  P: Jak mogę się przygotować – i moje dziecko – na reakcję alergiczną?

  A: Lekarze często przepisują epinefrynę dla Ciężkie reakcje alergiczne. Nazywany epinefrynami auto wtryskiwacze lub EPIPENS®, leki ten ma na celu uratowanie pacjenta przed reakcją anafilaktyczną. Jeśli Twoje dziecko ma receptę na EpiPen lub inne leki ratownicze, przejrzyj instrukcje i przeszkolenie go, gdy tylko otrzymasz urządzenie. Podczas ataku nie jest najlepszym czasem, aby nauczyć się stosować leki ratunkowe.

  P: Czy istnieją alternatywy dla epipensów?

  a: Ludzie są mniej chętni do proszenia o epipens z powodu epipensów koszt i obawy związane z wizytą w izbie przyjęć po uzyskaniu dawki. Ale niektóre urządzenia są bezpłatne i tak samo skuteczne jak Epipen.

  Urządzenie AUVI-Q® jest opłacalną alternatywą w niektórych planach ubezpieczenia, a firma nawet wysyła je do domu pacjenta do domu pacjenta bezpłatnie w większości przypadków. Występuje w trzech dawkach (0,1 mg, 0,15 mg i 0,3 mg), podczas gdy epipen występuje tylko w dwóch (0,15 mg i 0,3 mg), więc w przypadku bardzo młodych niemowląt AUVI-Q zapewnia bezpieczniejszą opcję dawkowania. Istnieją również ogólne wersje Epipen. Co ważniejsze, pamiętaj, że to nie użycie epipenu wymaga wizyty ER. Chodzi o to, że reakcja była wystarczająco ciężka, aby wymagać użycia epipenu. Opóźnienie epinefryny jest przyczyną większości ofiar śmiertelnych.

  P: Jak mogę pomóc mojemu dziecku uniknąć przypadkowego narażenia na alergen pokarmowy?

  A: Podczas gdy Stany Zjednoczone są surowe Etykietowanie przepisów, nie wszystkie potencjalne alergeny pokarmowe pojawiają się na etykietach opakowań. W razie wątpliwości zadzwoń do producenta. Podobnie, kiedy jedzisz, upewnij się, że kelner wie, że twoje dziecko ma alergię. Naucz swoje dziecko, jak mówić i ogłaszać jego alergię, zanim zagłębia się w danie.

  „Jako rodzic powinieneś wymyślić plan działania, w przypadku gdy twoje dziecko ma reakcję alergiczną i podzielić się tym Planuj z dostawcami opieki nad dzieckiem, nauczycielami i opiekunami ” – wyjaśnia dr Nageotte. „Pamiętaj też, aby sprawdzić się z alergologą dziecka przynajmniej co roku, aby ponownie ocenić leki, dawkę i plan działania.”

  Aby umówić się na spotkanie z pediatrą lub alergolą w Henry Ford, odwiedź wizytę Henryford.com lub zadzwoń pod numer 1-800-Henryford (436-7936).

  Dr. Christian Nageotte jest specjalistą alergii i immunologii, która widzi pacjentów w centrach medycznych Henry Forda w Novi, Dearborn i Sterling Heights.

  Kategorie: Parentwell

  Tagi: Alergia, Christian Nageotte, Pediatrics, Pediatrics, Pediatrics

  Stefanie Roberts Newman, R.N., M.S.N., N.E.A.-B.C.

  Stefanie Roberts Newman, R.N., M.S.N., N.E.A.-B.C., objął rolę dyrektora pielęgniarskiego i wiceprezesa ds. Opieki nad pacjentem w szpitalu Henry Ford West Bloomfield w lutym 2020 r. Stefanie przynosi ponad 25 lat od ponad 25 lat od 25 lat od 25 lat od 25 lat od 25 lat od 25 lat od 25 lat od 25 lat od 25 lat od 25 lat od 25 lat od 25 lat od 25 lat 25 lat 25 lat. Doświadczenie opieki zdrowotnej w tej roli. W poprzednich rolach poprowadziła udaną ankietę magnetyczną i regenerację. Stefanie rozpoczęła karierę w pielęgniarstwie z doświadczeniem w zakresie opieki krytycznej, sercowo -naczyniowej i ortopedii, a także ról przywódczych szpitalnych. Jej różnorodna baza wiedzy obejmuje szpitale akademickie po społeczne.

  Stefanie jest pionierem pielęgniarstwa i ma silne poświęcenie i zaangażowanie w opiekę nad pacjentem. Uzyskała studia licencjackie na Valdosta State University w Valdosta w stanie Georgia i posiada tytuł magistra pielęgniarstwa, koncentrując się w administracji z Albany State College w Albany w stanie Georgia.

  Jest członkiem członka Amerykańska Organizacja Pielęgniarki, Sigma Theta Tau Honor Society i Chi Eta Phi Nursing Borority. W 2019 r. Stefanie otrzymała nagrodę YWCA Women of Achievement Award i jest dumnym członkiem Delta Sigma Theta Borority, Inc.

  ;

  Wraz z ciągłą liczbą Coronawirusa ludzie mogą być bardziej zaniepokojeni niż przed pandemią w sprawie wizyty w gabinecie lekarskim. Zamiast tego kuszące jest zapobieganie chorobom w domu lub leczeniem.

  domowe środki zaradcze nie są nowością: ludzie od dziesięcioleci polegają na terapiach, takich jak witamina C, cynk i estrzby.

  Quick Navigation
  ×
  × Whatsapp LiveChat